2 lutego 2016

Filmowanie wesela. Cennik

KAMERZYSTA NA WESELE – OFERTA FILMOWA NA LATA 2023-2024

Standard

najchętniej wybierany

nagranie przygotowań

nagranie ceremonii ślubnej

Nagranie wesela do godziny 1:00

filmowanie z drona w dniu wesela

dodatkowy rejestrator dźwięku

stabilizacja obrazu - gimbal, statywy

dynamiczny montaż - teledyski, wywiady

skrót z całości

film w standardzie HD

do wyboru pendrive lub płyta z nadrukiem

czas trwania filmu - do ustalenia

4500

pln

premium

dla wymagających

wszystko to, co w pakiecie standard

plener innego dnia

filmowanie z drona podczas pleneru

dodatkowy pendrive lub płyta

Film w chmurze

5500

pln

CHOOSE

Your Plan

Disk Space

Databases

Users

Your Text

Your Text

Price

Dodatki

masz wyjątkowe wymagania? napisz

plener innego dnia - 800 pln

film - życzenia dla rodziców - 800 pln

dodatkowa płyta lub pendrive - 100 pln

Film w Chmurze dostępny przez miesiąc - 100 PLN

Samo nagranie z drona (bez filmowania ślubu i wesela) - 600 PLN

ZOBACZ PRZYKŁADOWE FILMY WESELNE


Szukacie złotego środka pomiędzy nowoczesną teledyskową formą, a reportażem ślubnym, do którego z nostalgią będziecie wracać? Zapraszamy do współpracy.

Wideofilmowanie lublin

Uroczystość weselną nagrywamy aparatami z wymiennymi obiektywami oraz profesjonalną kamerą. W kluczowych momentach pracuje ich nawet 3 jednocześnie. Ten sprzęt doskonale uzupełnia gimbal, który umożliwia niezwykle stabilne, prawdziwie filmowe ujęcia. Ponadto w zależności od potrzeb kamerzysta korzysta z dodatkowego mikrofonu, oświetlenia, statywu i sportowej kamery GoPro. Do samego dźwięku stosujemy oddzielny rejestrator.

Kamerzysta na wesele lubelskie

Z lotu ptaka filmujemy nowoczesnym dronem. Pokazujemy w ten sposób kościół, domy państwa młodych i okolicę. Posiadamy niezbędne zezwolenia, świadectwo kwalifikacji i ubezpieczenie. DRON GRATIS W KAŻDYM PAKIECIE.

KAMERZYSTA NA WESELE LUBLIN

Wysoka jakość, doświadczenie i dobra cena – to gwarantuje nasze wideofilmowanie. Lublin i województwo lubelskie to główny obszar naszej działalności, ale nagrywamy na terenie całego kraju.

Na spotkaniu pokażemy całe filmy i opowiemy o tym, jak pracuje kamerzysta. Wesele i ślub powinny być źródłem pięknych wspomnień. Wiemy, jak filmować wesela, żeby utrwalić najważniejsze i najbardziej wzruszające chwile w życiu, dlatego dołożymy wszelkich starań, żeby zyskały jak najpiękniejszą oprawę.

Kamerzysta na wesele – najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi.


Czy kamerzysta na wesele i Para Młoda mogą podpisać umowę zdalnie?

Tak, jeśli np. kamerzysta na wesele ma kilkaset kilometrów lub przyszła Para Młoda przebywa za granicą, wtedy to, jak ma wyglądać filmowanie wesela, uzgadniamy drogą telefoniczną i mailowo.

Jak długi jest film z wesela?

Czas trwania filmu kamerzysta i Para Młoda ustalają wspólnie. W ostatnim roku klienci najczęściej decydowali się na filmy trwające 45 minut. Wasz film może trwać od 15 do 90 minut.

Ile kosztuje kamerzysta na wesele?

Cena za filmowanie wesel, montaż i przygotowanie filmu zaczyna się od 4500 złotych za pakiet standardowy (od przygotowań do oczepin). Od wyboru pakietu zależy, ile kosztuje kamerzysta na wesele. Szczegóły znajdziecie państwo w cenniku powyżej.

Na terenie jakich województw Regiowizja realizuje filmowanie wesel?

Z różnych miejsc pochodzą klienci, którzy zdecydowali się u nas na filmowanie. Lublin i województwo lubelskie to nie jedyny obszar naszej działalności. Regiony, w których najczęściej nagrywamy wesele: lubelskie, świętokrzyskie i małopolskie. Jednak na terenie całej Polski możemy zrealizować filmowanie. Lublin i okolice to obszar, gdzie koszt dojazdu pokrywa kamerzysta.

Jak długo czeka się na gotowy film z wesela?

W umowie zapisujemy 60 dni roboczych.

Do której godziny kamerzysta jest na weselu?

Kamerzysta kończy pracę po oczepinach, czyli najczęściej w okolicach 1 w nocy.

Interesuje nas fotograf i kamerzysta na wesele. Czy współpracujecie z fotografem?

Tak, na przestrzeni lat współpracowaliśmy z wieloma fotografami. Jeśli szukacie państwo fotografa i kamerzysty na wesele to z przyjemnością polecimy kilku fotografów w różnych widełkach cenowych i o różnym stylu pracy.

Chcemy, by na naszym weselu był kamerzysta. Wesele, które planujemy, będzie trwało 2 dni. Czy nagrywany jest także drugi dzień wesela?

Jest taka możliwość. Dopłata za filmowanie zależy od czasu nagrywania drugiego dnia.

Ile wynosi zadatek?

Zadatek płacony jest najczęściej w dniu podpisania umowy i w zależności od wybranego pakietu wynosi od 500 do 1000 złotych.

Na ile kamer nagrywany jest film?

Do filmowania wesel Kamerzysta stosuje minimum dwie kamery – jedna główna i druga wykorzystywana w kluczowych momentach takich jak przysięga i pierwszy taniec.

Czy możemy wybrać muzykę, która zostanie wykorzystana w filmie?

Tak, ale wcześniej kamerzysta omawia konkretne propozycje, by pasowały do filmu i jego tempa.

Czy kamerzysta na wesele posiada także licencję na nagrywanie ślubu w kościele?

Tak, kamerzysta ma zaświadczenie potwierdzające ukończenie kursu liturgicznego. To niezbędny warunek, który fotograf i kamerzysta na wesele muszą spełnić, żeby móc uwieczniać wydarzenia liturgiczne we wnętrzu kościoła.

Czy nagrywany jest również plener?

Plener nagrywany jest za dopłatą innego dnia niż ma miejsce filmowanie wesela. Jeśli przed salą weselną są odpowiednie warunki to nagrywany z Parą Młodą także kilka ujęć na zewnątrz w ramach pakietu standardowego.

Czy dron jest w każdym pakiecie?

Tak, kamerzysta zawsze wykorzystuje dron przy filmowaniu wesela oraz ślubu.

Czy w trakcie deszczu dron również może nagrywać?

Nie, podczas deszczu lub silnego wiatru dron nie lata. W takim przypadku ujęcia z lotu ptaka kamerzysta dogrywa innego dnia.

Jakie miejsca na plener poleca kamerzysta na wesele? Lublin i województwo lubelskie czy może warto szukać ciekawych miejsc gdzie indziej?

Lubelszczyzna słynie z wielu pięknych i ciekawych miejsc, które świetnie nadają się na wideofilmowanie. Lublin to oczywiście Zalew Zemborzycki, skansen i ogród botaniczny, ale ogranicza nas tylko wyobraźnia (i czasem pogoda 🙂 ). To tylko niektóre miejsca, gdzie mamy za sobą udane filmowanie. Lubelskie to także miasta o wyjątkowej architekturze – np. Zamość i Kazimierz Dolny, a także niepowtarzalne przyrodniczo tereny, takie jak Roztocze. Realizujemy także sesje plenerowe poza województwem lubelskim, na terenie całej Polski.

Jakie doświadczenie ma Regiowizja w tym, jak filmować wesela?

Regiowizja ma wieloletnie doświadczenie, jeśli chodzi o filmowanie wesel. Świadczą o nim nasze filmy, które możecie państwo obejrzeć na naszej stronie. Zachęcamy także do zapoznania się z opiniami par, które skorzystały z naszej oferty na naszym Facebooku, portalu weselezklasa.pl Google

Dodaj komentarz