23 czerwca 2016

Filmy i zdjęcia z drona – profesjonalizm i doświadczenie

Nasze zdjęcia robione przy użyciu drona wykorzystywały Onet.pl, Dziennik Wschodni, Kurier Lubelski, Lublin112 i Radio Lublin. Pracowaliśmy dla samorządów, firm z branży nieruchomości, rozrywki, gastronomii i producenta sprzętu rolniczego sprzedającego swój sprzęt w całej Europie. Naszymi klientami było także wiele par, które w ten sposób chciały uatrakcyjnić swoją pamiątkę z wesela. Za nami setki godzin w powietrzu, 4 lata doświadczenia. Zapraszamy do współpracy. Postaw na profesjonalne zdjęcia i filmy z drona.

phantom 4

Do nagrywania zdjęć i filmów z lotu ptaka wykorzystujemy sprzęt marki DJI. Ten quadrocopter (inna nazwa dla drona) potrafi odlecieć na odległość dwóch kilometrów, a trasę jego lotu na żywo obserwujemy z zainstalowanej pod pokładem kamery. To nowoczesne urządzenie, gdy gubi zasięg lub wyczerpują się w nim baterie, samo wraca na miejsce startu i ląduje, co czyni je bardzo bezpiecznym. Phantom 4, którym latamy posiada także automatyczne tryby jak np. latanie po okręgu, co idealnie sprawdza się przy ogrywaniu nieruchomości.

Kamera nagrywa w jakości 4K, a więc kilkukrotnie lepszej od HD. Ta nowa technologia daje pewność, że nagrany w ten sposób materiał jeszcze przez wiele lat się nie zestarzeje.

zdjecie z drona nieruchomosci
Kamera to jednak nie wszystko, co powinien mieć dron do nagrywania filmów. Ważny jest również gimbal, czyli stabilizator, dzięki któremu ujęcia wyglądają bardzo płynnie i nie trzęsą się, niezależnie, czy aktualnie startujemy, czy skręcamy.

Nie ma dobrego hollywoodzkiego filmu bez zdjęć lotniczych. Teraz takie efektowne ujęcia są osiągalne dla ludzi, którzy chcą wzbogacić np. swój film z wesela. Każda firma, każda gmina i każdy produkt także zasługuje na pokazanie go z lotu ptaka. To go wyróżni na tle „uziemionych”.

Profesjonalne drony to nie zabawki. Ustawowo wymagane jest zdobycie świadectwa UAVO, które uprawnia do świadczenia usług przy użyciu drona i stanowi potwierdzenie umiejętności pilota. My takie świadectwo oczywiście posiadamy.

Jeśli decydują się państwo na pełną ofertę (np. reklama, reportaż z wesela) to najczęściej zdjęcia lotnicze są w pakiecie. Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub regiowizja@gmail.com i telefonicznie 500-099-378, a indywidualnie wycenimy zlecenie.

WIĘCEJ ZDJĘĆ

WIĘCEJ FILMÓW

Dodaj komentarz